Jak objednat

CACIPLIQ 20 SPREJ 7,5 ML lze závazně objednat u naší společnosti odesláním objednávky na e-mailu: objednavky@pentagen.cz . Odesláním emailu s objednávkou se seznamujete s následujícími informacemi:

Cena produktu Cacipliq20TM Sprej 7,5 ml je 4.363,- vč. 15% DPH a je včetně dopravného a balného. Zboží je odesíláno na dobírku společností PPL a částka bude zaplacena při převzetí. 

Prosím, nezapomeňte o zaslání objednávky s následujícími údaji: jméno, příjmení, adresa doručení, telefonní kontakt a informaci, že objednáváte produkt Cacipliq20TM Sprej 7,5 ml a počet objedaných kusů. Telefonní kontakt předáme přepraci s infomraci, že na tomto kontaktu Vás kurýr bude moci zastihnout, na emailový kontakt Vám zašleme potvrzení  o přijetí objednávky (do 24 hodin - mimo víkendu) a o odeslání objednávky. Bez správně zadaných informací nejsme schopni Váš požadavek řádně a včas vyřídit.

Informujeme Vás, že odesláním objednávky získáváme souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše údaje budou zaznamenány v rozsahu jméno, příjmení, titul, adresa, telefonický a emailový kontakt, tyto údaje jsou potřebné pro vyřízení Vaší objednávky a budou uchovávány po dobu 10 let nebo do doby odvolání Vašeho souhlasu. Údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, adresa, telefonický a emailový kontakt budou předány přepravci, neboť jsou nezbytné pro doručení zásilky.

Upozorňujeme, že produkt Cacipliq20TM Sprej 7,5 ml je určen k aplikaci zdravotnickými pracovníky (zdravotní sestra, ošetřovatel, lékař) po důkladném očištění rány, jedná se o zdravotnický prostředek III.třídy.

V případě dalších produktových dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 727 889 220 či na emailu iandrova@pentagen.cz

Cacipliq je produkt používající novou technologii založenou na obnově extracelulárního matrixu a tkáňové homeostázy s velkou klinickou evidencí. Cacipliq je úspěšně používán v řadě zemí a je již řada pozitivních zkušeností z velkých českých pracovišť. Před zahájením léčby přípravkem Cacipliq20 by měla být jakákoliv infekce pod kontrolou. Při systémové léčbě infekce (antibiotika,antimykotika atd.) lze přípravek CACIPLIQ20 používat.

Nepoužívejte v kombinaci s lokálně aplikovanými aminoglykosidovými antibiotiky (gantamicin, neomycin..) nebo produkty s obsahem stříbra a jódu! Rána musí být  před aplikací řádně očištěna  a po aplikaci z 5 cm  je doba absorbce 5 minut - potom následuje ochrana rány standardním krytím - neadherentní !

Obsah balení je na 53 dávek, 1 vstřik vystačí na plochu 7-9 cm².  Aplikuje se pouze  2x týdně. Detaily  naleznete v návodu k použití.

Neváhejte se na nás obrátit s potřebou jakékoliv informace či doplnění.

Sales Specialist - dotazy a konzultace
+420 727 889 220
 
expedice
+420 725 483 315